بنر سایت سازمان های مردم نهاد استان همدان

فهرست

 

اتاق های فکر سمن ها

 

جلسات

 

نظرسنجی

ارزیابی شما از رویکرد دولت یازدهم به سازمانهای مردم نهاد چگونه بوده است؟ 
 

آمار بازدیدها

بازدید امروز:25
بازدید دیروز:55
بازدید ماه جاری:212
کل بازدیدها:95071
 
 
  • به پرتال اطلاع رسانی سازمان های مردم نهاد استان همدان خوش آمدید...

  • امام صادق عليه السلام: عَلَيكَ بِالأَحداثِ فَإِنَّهُم أسرَعُ إلى كُلِّ خَيرٍ ؛ جوانان را درياب، زيرا كه آنان سريع تر به كارهاى خير روى مى آورند.
  • به پورتال اطلاع رسانی سازمانهای مردم نهاد استان همدان خوش آمدید ......
 شرح خبر

   
     

سال اول اجرا، 100 مدرسه استان محیط زیستی می شود

 
     
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان محمدرضا محمدی در جلسه هماهنگی اجرای این سند بیان کرد: 2500 مدرسه در سطح استان همدان واقع شده است و آموزش حفاظت محیط زیست در این سطح محقق نمی شود مگر اینکه هم افزایی بین دستگاه های مرتبط صورت گیرد.
محمدی افزود: ایجاد هم افزایی بین دستگاه های عضو و آموزش و پرورش در اجرای سند، مورد هدف است و در این صورت می توان امیدوار بود با آموزش های منسجم به حفظ محیط زیست کمک شود.
وی بیان کرد: 350 مدرسه برای اجرای این سند از سوی آموزش و پرورش استان معرفی شده و کمیته های شهرستانی اجرای آن تشکیل شده است، لذا برای اجرای مناسب سند در هر سال 100 مدرسه را پوشش خواهیم داد.
وی با بیان اینکه هماهنگی های منسجم در استان در راستای اجرای سند فرابخشی آموزش حفظ محیط زیست انجام شده است اضافه کرد: با توجه به اهمیت کلیدی آموزش و سنین بهینه ای که می تواند آموزش صورت گیرد به ویژه در نیمه اول آموزش دانش آموزان و از طرفی موضوع ضرورت جلب مشارکت همه آحاد مردم و تاثیر معلم ها بر دانش آموزان اجرای این سند بسیار مثمر ثمر خواهد بود و در این مسیر از اقدامات جزیره ای و گسسته اجتناب می شود.
وی خواستار تشکیل گروه محیط زیستی با نام همیاران محیط زیست برای پیگیری تحقق اهداف سند و به وجود آوردن روحیه اقدام جمعی در سطح مدارس با عضویت مدیر، نمایندگانی از معلمان و کارکنان مدرسه، اولیا و دانش آموزان شد و تاکید کرد: نماینده این گروه ها به ادارات مناطق آموزش و پرورش معرفی شوند.
گفتنی است در این نشست که با تصویب مصوباتی همراه بود، مدیران و نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش استان، شرکت گاز استان، دفتر امور شهری استانداری، شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی استان، دفتر امور روستایی استانداری، شرکت آبفای شهری استان و شهرداری همدان در اداره کل حفاظت محیط زیست حضور داشتند.
 
   
  یکشنبه 19 ,دی 1395  
امروز

دوشنبه 4 ,اردیبھشت 1396

 

رخداد

 

سخن روز

با التزام به قانوگرایی و اخلاق مداری، می توان به توسعه مدنی و اجتماعی در جامعه امیدوار شد
 

پیوندها

 
 
 

اوقات شرعی


 

صفحه نخست | گالری تصاویر | دانلود مقالات | آرشیو اخبار | ارتباط با ما | چارت سازمانی | نقشه سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمانهای مردم نهاد استان همدان میباشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Designed By:Diamond Design